ГоловнаРеєстраціяВхід Газета "МІСТО" (м.Люботин) ПТ, 19.04.2024, 10:32
  Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » 2008 » Грудень » 17 » Люботинець Віктор Бабенко завоював титул чемпіона світу з пауерліфтингу і жиму штанги лежачі.
22:54

З 05 по 07 грудня 2008 року в австрійському місті Хорн пройшов чемпіонат світу з пауерліфтингу і жиму штанги лежачі. На цих престижних змаганнях Україну представляли 12 атлетів. В складі збірної команди України був і наш земляк - люботинець,  багаторазовий чемпіон і рекордсмен України, володар Кубків України і Євразії, МСМК з пауерліфтингу Віктор Бабенко.
   В перший день турніру проводилися змагання з жиму штанги лежачи. Віктор Бабенко виступаючи в категорії 100 кг., в напруженій боротьбі підняв вагу 190 кг., і став переможцем змагань, завоювавши титул чемпіона світу.
  07 грудня 2008 року проводилися змагання з пауерліфтингу. В цьому виді змагань, в силовому триборстві, боротьба між атлетами носила ще більш напружений характер. На такому рівні змагань боротьба ведеться не тільки на основі силової майстерності , але й на психологічному настрої. Наш атлет, Віктор Бабенко і цього разу переміг. Піднявши в сумі триборства 730 кг. Віктор Бабенко вдруге на цих змаганнях став чемпіоном світу.
Переглядів: 662 | Додав: misto-lubotin | Рейтинг: 0.0/0 |